Anasayfa > Çiçek > zarafet-kralicesi-beyaz-orkide-5-dal

Ürün kodu : 1434

Çiçek Fiyatı : 425 TL  (KDV DAHİL)

TOPLAM : 425,00 TL

Sipariş Ver

Zarafet Kraliçesi Beyaz Orkide 5 Dal

Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren, girdiği ortama asalet katan büyülü bir kraliçedir beyaz orkide. Şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. saksısında gövdesi incilerle süslenmiş 5 adet beyaz orkideden oluşan bu özel aranjman ile sevdiklerinize çok özel bir jest yapın. Not: Saksı orkideleri, mevsimsel şartlar nedeniyle çiçekleri kapalı olarak gönderilebilir.

ORKİDE
Orkide Siparişi Gönderimi
Beyaz Orkide Çiçek Zarafet ve çiçek denince akla ilk gelen çiçek olan orkide, en çok online çiçek siparişi için tercih edilen çiçekler arasındadır. Bir çok rengi bir arada bulundurduğu gibi en çok Mavi Orkide, Beyaz orkide, mor orkide gibi renkleri tercih edilen orkide çiçeği, asaleti simgesi olmuştur. Hem zarafet hemde etkileyici bir hediye olan orkide çiçekleri  ile sizde sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
 
Orkide Çiçek ve Çeşitleri Uygun Fiyatlara
Diğer çiçek siparişleri için olduğu gibi orkide siparişi de verebileceğiniz Parlak Çiçekçilik, ucuz ORKİDE çiçek fiyatlarını yüksek kalite anlayışıyla sizlere buluşturuyor. Tek dallı orkide ve çift dallı orkide arasından seçim yapabileceğiniz gibi üç ve dört dallı olan orkideler ile sevdiklerinize, kolayca orkide siparişi verebilirsiniz.
Beyazıt ÇİÇEK SİPARİŞİ - Beyazıt ÇİÇEK GÖNDER
 İstanbul Beyazıt Çiçek Sepeti Gönder - Çiçek Siparişi
 Beyazıt Çiçek Siparişi! 55% İndirim parlakcicekcilik®. Beyazıt Çiçek Gönder. % 100 Memnuniyet Garantili.
 Beyazıt'da çiçekçi ayağına gelsin. Parlak Çiçekçilik, Beyazıt çiçek teslimatında İndirimli fiyatlarla çiçek sepeti 
aranjmanları ve geniş ürün yelpazemizle sevdiklerinize çiçek gönder imi yapıyoruz. İnternetten online alışveriş ve sipariş sistemi ile,
 birkaç dakika içinde Beyazıt bölgesindeki tüm arkadaşlar ve aileniz için güzel bir buket veya çiçek sepeti aranjmanını Beyazıt çiçek siparişi verebilirsiniz.
  Beyazıt semtinde bulunan sevdiklerinizi kucak dolusu çiçeklerle buluşturuyoruz. 
 Beyazıt Çiçek Siparişi İçin Parlak Çiçekçilik Tercih Edin
 Beyazıt önemli bir ilçe olduğu kadar Türkiye için de önemi büyüktür.
 Çiçek siparişi için tercih edeceğiniz çiçekçi çok önemlidir. Çiçek siparişi sevdiklerinizin en önemli anlarında yanında olduğunun bir göstergesi olduğundan,
çiçek siparişi verirken tercih edeceğiniz çiçekçi çok önem taşımaktadır. Çiçekçi ilk olarak sanattan anlayan, çiçek sanat eğitim almış, uzun yıllar tecrübesi olan ustalar çalıştırmalıdır. 
Diğer bir faktör ise çiçeklerin tazeliğidir. çiçekçi seçiminde hazırlanması kadar önemli olan çiçeklerin tazeliği, sevdiklerinize çiçek gönderimi yapıldıktan sonra yedi gün boyunca tazeliğini korumalı. 
Son olarak çiçeğin teslim edildiği andır. Çiçek son derece bakımlı ve kibar bir kişi tarafından sunulması gerekmekte. İşte bu nedenle parlak çiçekçilik Beyazıt çiçek siparişi denilince ilk akla gelen firma olmuş ve müşterilerimiz çiçek siparişi için parlak çiçekçiliği tercih etmişlerdir.
Beyazıt'DA GÜVENİLİR BİR ÇİÇEKÇİ SEÇİN 
 Beyazıt'nın doğal güzelliğini takdire aşikardır. Parlak Çiçekçilik en güzel ve en taze çiçek ve bitkileri binlerce çiçek içinden seçer, bu firmamızın tercih edilmesine neden olur. Beyazıt'da yaşayan müşterilerimiz şehrin resmi çiçeği güzel bir gül ya da 
canlı renkli papatyalar yada bir çok ürün yelpazesi ile sevdikleriniz muhteşem görünüşlü çiçeklerin en tazesini alacaklar güvenebilirsiniz. Biz sattığımız her çiçek için 7 günlük tazelik garantisi sunuyoruz. Çiçeklerimizin kalitesi konusunda oldukça eminiz. 
Bir dahaki sefere Beyazıt için çiçek siparişi vermeyi düşünüyorsanız, Beyazıta çiçek gönder me inanılmaz Parlak Çiçekçilik ürünlerine lütfen bir daha bakın.
 
Eğer önemli bir gün ya da kutlama için bir dahaki sefere, Beyazıt'da çiçekçi olarak Parlak Çiçekçilik firmamızı seçin. Sadece biz , çiçek siparişi ile en göz alıcı çeşitlerini sunuyoruz.
 
İstanbul Beyazıt Çiçek Sepeti Gönder - İstanbul Beyazıt Çiçek Siparişi Parlak Çiçekçilik ile 7/24 hızlı bir şekilde aynı gün uygun fiyatlarla taze çiçek sepeti siparişi verebilirsiniz.
 
Diğer sorularınız ve daha detaylı bilgilendirme için 0212 640 13 14 numaralı Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz
 

 

En güzel İstanbul Çiçek sepeti için en yakın çiçekçi ile Çiçek Sepeti siparişi Verin.